Nasi lekarze

Nasz zespół tworzony jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, którzy poza odpowiednią wiedzą, odznaczają się empatycznym podejściem wobec pacjenta. W rezultacie Delavi to nie tylko gwarancja fachowych usług i satysfakcjonujących efektów leczenia, ale i bezstresowej, przyjaznej atmosfery w trakcie każdej wizyty. Najlepszym tego potwierdzeniem są pozytywne opinie naszych pacjentów.

Iwona Szendzielorz

Lekarz medycyny

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej Wydział Lekarski w Zabrzu.
W roku 2006 założyła NZOZ „Centre de la Vision”, początkowo przy ul. Długosza 12, a od początku 2008 roku przy ul. Sienkiewicza 34 w Krakowie, którym kieruje do dziś.
Specjalizuje się w chirurgii przedniego odcinka oka: operacje zaćmy i zabiegi p/jaskrowe oraz w chirurgii refrakcyjnej. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem jaskry, AMD, podaje iniekcje doszklistkowe preparatów anty-VEGF.

Urszula Sudnik-Hrynkiewicz

Lekarz medycyny

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Zajmuje się rozpoznawaniem chorób przedniego i tylnego odcinka oka, a w szczególności diagnostyką jaskry, zaćmy, chorób siatkówki, w tym powikłań ocznych cukrzycy i innych chorób naczyniowych siatkówki, diagnostyką i leczeniem AMD. Wykonuje lasery w leczeniu jaskry, chorób siatkówki, podaje iniekcje anty VEGF w AMD, chorobach siatkówki w przebiegu cukrzycy, oraz w zakrzepach naczyń siatkówki.
Wykonuje również drobne zabiegi na powiekach oraz spojówkach, zabiegi usunięcia zaćmy, zabiegi z zakresu chirurgii refrakcyjnej oraz plastyki powiek.

Justyna Sierocka-Stępień

Lekarz medycyny

Agnieszka Ścisłowicz

Lekarz medycyny

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego, jak i tylnego odcinka gałki ocznej. Największą uwagę poświęca chorobom siatkówki – AMD, retinpatii cukrzycowej czy innym chorobom oczu o podłożu naczyniowym, gdzie w leczeniu wykorzystuje laseroterapię, iniekcje anty-VEGF lub implant sterydowy do ciała szklistego.

Aneta Taranek

Lekarz medycyny

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej. Podaje iniekcje anty-VEGF w AMD, wykonuje laseroterapię w chorobach siatkówki i jaskrze, a także zabiegi chirurgiczne w obrębie powiek. Specjalizuje się w blepharoplastyce powiek górnych.

Paulina Renke

Lekarz medycyny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
Pracuje również w Klinicznym Oddziale Okulistycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie na stanowisku starszego asystenta
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób siatkówki – laseroterapia siatkówki i iniekcje doszklistkowe leków anty-VEGF. Także w diagnostyce i leczeniu zaćmy, jaskry, chorób przedniego i tylnego odcinka oka, chorób i zmian aparatu ochronnego oka.

Edyta Klich-Nikolow

Lekarz medycyny

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka oka poszerzoną o diagnostykę obrazową: OCT, USG i PW. Kwalifikuje pacjentów do zabiegów i przeprowadza badania kontrolne po zabiegu.

Agnieszka Gawenda-Jura

Anestezjolog

Justyna Wiercioch-Kossacka

Anestezjolog