Nasi lekarze

Nasz zespół tworzony jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, którzy poza odpowiednią wiedzą, odznaczają się empatycznym podejściem wobec pacjenta. W rezultacie Delavi to nie tylko gwarancja fachowych usług i satysfakcjonujących efektów leczenia, ale i bezstresowej, przyjaznej atmosfery w trakcie każdej wizyty. Najlepszym tego potwierdzeniem są pozytywne opinie naszych pacjentów.

Iwona Szendzielorz

Lekarz medycyny

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej Wydział Lekarski w Zabrzu.

W roku 2006 założyła NZOZ „Centre de la Vision”, początkowo przy ul. Długosza 12, a od początku 2008 roku przy ul. Sienkiewicza 34 w Krakowie, którym kieruje do dziś.

Specjalizuje się w chirurgii przedniego odcinka oka: operacje zaćmy i zabiegi p/jaskrowe oraz w chirurgii refrakcyjnej. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem jaskry, AMD, podaje iniekcje doszklistkowe preparatów anty-VEGF.

Urszula Sudnik-Hrynkiewicz

Lekarz medycyny

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zajmuje się rozpoznawaniem chorób przedniego i tylnego odcinka oka, a w szczególności diagnostyką jaskry, zaćmy, chorób siatkówki, w tym powikłań ocznych cukrzycy i innych chorób naczyniowych siatkówki, diagnostyką i leczeniem AMD. Wykonuje lasery w leczeniu jaskry, chorób siatkówki, podaje iniekcje anty VEGF w AMD, chorobach siatkówki w przebiegu cukrzycy, oraz w zakrzepach naczyń siatkówki.

Wykonuje również drobne zabiegi na powiekach oraz spojówkach, zabiegi usunięcia zaćmy, zabiegi z zakresu chirurgii refrakcyjnej oraz plastyki powiek.

Edyta Sacha

dr n. med.

Jestem mikrochirurgiem z dużym doświadczeniem w zabiegach okulistycznych: mikrosoczewkowa i laserowa korekta wady wzroku, zabiegi usunięcia zaćmy, laseroterapia siatkówki, zabiegi YAG – Laserem (Kapsulotomia tylna, Iridotomia). Prowadzę pełną diagnostykę chorób oczu i kwalifikacje do zabiegów okulistycznych.

Najważniejszym celem mojej pracy jest całościowe spojrzenie na problemy zdrowotne i okulistyczne moich Pacjentów, ich zaufanie i radość z efektów leczenia.

Justyna Sierocka-Stępień

Lekarz medycyny

Agnieszka Ścisłowicz

Lekarz medycyny

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego, jak i tylnego odcinka gałki ocznej. Największą uwagę poświęca chorobom siatkówki – AMD, retinpatii cukrzycowej czy innym chorobom oczu o podłożu naczyniowym, gdzie w leczeniu wykorzystuje laseroterapię, iniekcje anty-VEGF lub implant sterydowy do ciała szklistego.

Aneta Taranek

Lekarz medycyny

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej. Podaje iniekcje anty-VEGF w AMD, wykonuje laseroterapię w chorobach siatkówki i jaskrze, a także zabiegi chirurgiczne w obrębie powiek. Specjalizuje się w blepharoplastyce powiek górnych.

Paulina Renke

Lekarz medycyny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Pracuje również w Klinicznym Oddziale Okulistycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie na stanowisku starszego asystenta.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób siatkówki – laseroterapia siatkówki i iniekcje doszklistkowe leków anty-VEGF. Także w diagnostyce i leczeniu zaćmy, jaskry, chorób przedniego i tylnego odcinka oka, chorób i zmian aparatu ochronnego oka.

Anna Kalita

Lekarz medycyny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

W swojej praktyce zawodowej diagnozuje i leczy schorzenia aparatu ochronnego oka, przedniego odcinka, zaćmę, jaskrę, jak i schorzenia tylnego odcinka – ciała szklistego, siatkówki i nerwu wzrokowego.

Wykonuje zabiegi w zakresie chirurgii okuloplastycznej.

Absolwentka Medycyny Estetycznej dla Lekarzy GWSH w Katowicach.

Prywatnie miłośniczka przyrody i kajakarstwa górskiego.

Agnieszka Drąg

Lekarz medycyny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie okulistyki zaczęła w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Aktualnie pracuje i zdobywa doświadczenie w Szpitalu Wojskowym w Krakowie na Oddziale Okulistyki.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wad refrakcji, schorzeń aparatu ochronnego, przedniego i tylnego odcinka oka.
Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i kursach doszkalających.

Katarzyna Marszałek lekarz medycyny

Katarzyna Marszałek

Lekarz medycyny

Absolwentka kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Doświadczenie kliniczne w dziedzinie okulistyki zdobywa podczas szkolenia specjalizacyjnego w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń oczu, laseroterapią, kwalifikacjami do operacji zaćmy oraz chirurgii szklistkowo-siatkówkowej oraz iniekcjami preparatów anty-VEGF do komory ciała szklistego.

Odbywa liczne szkolenia, kursy i warsztaty w Polsce i za granicą.

Kornelia Pichlińska lekarz medycyny

Kornelia Pichlińska

Lekarz medycyny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w Klinicznym Oddziale Okulistycznym 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka oka, m.in.: zaćmy, jaskry, chorób siatkówki. Wykonuje zabiegi laserowe (YAG kapsulotomia, YAG irydotomia, laseroterapia siatkówki) oraz iniekcje doszklistkowe.

Joanna Luty

Anestezjolog

Magdalena Węglowska-Jędryka

Anestezjolog

Robert Cherian

Anestezjolog