Nowoczesna aparatura

Stawiamy na ciągły rozwój naszej oferty, proponując najbardziej innowacyjne rozwiązania z zakresu okulistyki. Dlatego w Delavi jesteśmy cały czas na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W naszym Centrum wykorzystujemy nowoczesną aparaturę zapewniającą precyzyjną diagnostykę, skuteczne leczenie oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mamy dostęp do najnowszych technologii medycznych, których potencjał wykorzystujemy w pełni dzięki wysokim kompetencjom personelu. Takie połączenie daje pewność wszystkim naszym pacjentom, że powierzając nam swoje zdrowie, dokonują słusznego i opartego na racjonalnych argumentach wyboru.

Laser Amaris 750S

Do przeprowadzenia laserowej korekcji wzroku wykorzystujemy jeden z najszybszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie laserów: Amaris 750S niemieckiej firmy Schwind. Jedną z jego kluczowych zalet jest szybkość działania, która pozwala na skorygowanie 1 dioptrii w półtorej sekundy. Amaris 750S posiada unikatowy system śledzenia gałki ocznej w 6 płaszczyznach, co przekłada się na wysoką precyzję działania. Ponadto, pozwala na wykonanie zabiegu typu TRANS PRK w trybie „bezdotykowym” – wyłącznie przy użyciu lasera, bez konieczności uprzedniego usuwania nabłonka rogówki.

Angio OCT (Topcon DRI OCT Triton PLUS)

Urządzenie najnowszej generacji, które w sposób bezkontaktowy pozwala obserwować, fotografować i nagrywać obraz przedniej części oraz dna oka podczas badania.
Tomograf pomaga w wykrywaniu torbielowatego obrzęku plamki żółtej, retinopatii cukrzycowej, otworów w plamce żółtej, zwyrodnienia plamki żółtej oraz jaskry.
Dzięki aparatowi możliwe jest wykonanie angiografii OCT bez podawania pacjentowi kontrastu.

SIRIUS Schwind

Urządzenie łączy w sobie funkcję topografu i kamery Scheimpfluga, co zapewnia szybką trójwymiarową analizę całej rogówki i przedniego odcinka oka. Idealne rozwiązanie do refrakcyjnej i terapeutycznej chirurgii rogówki, doskonale nadaje się także do badań przesiewowych stożka rogówki.

Zintegrowana funkcja pupilometrii wspomaga planowanie leczenia. Rejestruje średnicę źrenicy w zależności od zdefiniowanych warunków oświetleniowych.

Technologia Placido zapewnia bardzo wysoką rozdzielczość jednego mikrometra, co pozwala na wykrycie nawet najmniejszej nierówności w rogówce. Umożliwia to bardzo precyzyjną diagnozę informacji topograficznych.

plastyka powiek kraków

Plastyka powiek w Krakowie

Zabieg plastyki powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry z dolnej lub / i górnej powieki. Dzięki blepharoplastyce uzyskujemy efekt wizualnego powiększenia i odmłodzenia oka.

Więcej

Pomoce optyczne

W naszej Poradni Okulistycznej oraz w Salonie Optycznym służymy fachową poradą w doborze pomocy optycznych.

Więcej

Punkt szczepień

Dajemy Państwu możliwość wykonania szerokiego zakresu szczepień ochronnych – również przeciw COVID-19.

Więcej
ortokorekcja kraków

Ortokorekcja

Okrokorekcja umożliwia korygowania wady wzroku (krótkowzroczności i astygmatyzmu) przy pomocy specjalnie zaprojektowanych twardych soczewek.

Więcej