Szpital okulistyczny z blokiem operacyjnym

W ramach naszej działalności przeprowadzamy szereg specjalistycznych zabiegów, pomagając pacjentom z różnymi schorzeniami narządu wzroku. Właśnie z myślą o ich potrzebach w naszym centrum powstał oddział okulistyczny wraz z blokiem operacyjnym, na który składają się 3 nowoczesne sale operacyjne wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Nasz szpital okulistyczny w Krakowie jest więc placówką, w której pomoc mogą uzyskać pacjenci wymagający specjalistycznego leczenia. Rozpoczynając od blepharoplastyki, czyli zabiegu korygującego niedoskonałości w obrębie powiek, poprzez laserową korekcję wady wzroku, pozwalającą na ostre widzenie bez korekcji okularowej czy soczewkowej po zabiegi chirurgii wewnątrzgałkowej. Najpopularniejszym z nich jest operacja usunięcia zaćmy, która w krótkim czasie przywraca Pacjentom komfort życia. Ratunek znajdują u nas również osoby skierowane do zabiegów z zakresu chirurgii witreoretinalnej potocznie zwaną witrektomią. Każdy z zabiegów w szpitalu okulistycznym DELAVI przeprowadzany jest przez wysoko wykwalifikowanych chirurgów przy użyciu nowoczesnego sprzętu, aby zagwarantować Pacjentom najwyższą jakość usług.

Kiedy skorzystać z usług okulistycznego szpitala?

Wskazaniem do podjęcia leczenia w szpitalu okulistycznym jest wyraźne zalecenie lekarskie, wydane przez lekarza w Poradni okulistycznej, czyli pierwszym miejscu, do którego należy się udać z każdym problemem dotyczącym narządu wzroku.

Jak skorzystać z pomocy szpitala okulistycznego DELAVI?

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez numery telefonów zawarte na stronie internetowej bądź wiadomość mailową pod adresem centrum@delavi.pl. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości i udzielić wyczerpujących informacji. Gwarantujemy kompleksową i fachową pomoc.

plastyka powiek kraków

Plastyka powiek w Krakowie

Zabieg plastyki powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry z dolnej lub / i górnej powieki. Dzięki blepharoplastyce uzyskujemy efekt wizualnego powiększenia i odmłodzenia oka.

Więcej

Pomoce optyczne

W naszej Poradni Okulistycznej oraz w Salonie Optycznym służymy fachową poradą w doborze pomocy optycznych.

Więcej

Punkt szczepień

Dajemy Państwu możliwość wykonania szerokiego zakresu szczepień ochronnych – również przeciw COVID-19.

Więcej
ortokorekcja kraków

Ortokorekcja

Okrokorekcja umożliwia korygowania wady wzroku (krótkowzroczności i astygmatyzmu) przy pomocy specjalnie zaprojektowanych twardych soczewek.

Więcej