Kim jesteśmy

Delavi (dawne Centre de la Vision) to nowoczesne centrum okulistyki w Krakowie, oferujące szeroki wachlarz usług medycznych z zakresu okulistyki: od podstawowych badań diagnostycznych, przez zaawansowane technologicznie zabiegi chirurgiczne umożliwiające pozbycie się okularów (chirurgia refrakcyjna, refrakcyjna wymiana soczewki), poprawę wyglądu i funkcji powiek (plastyka powiek), leczące zaćmę (operacje fakoemulsyfikacji zaćmy) po skomplikowane zabiegi w obrębie ciała szklistego i siatkówki (witrektomie, iniekcje doszklistkowe leczące choroby siatkówki).

Centrum Delavi

Zapewniamy naszym pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa, który jest efektem łączenia: specjalistycznej wiedzy i wysokich kwalifikacji lekarzy, najnowszej technologii, a także przyjaznej atmosfery zrozumienia i zaufania. W ramach naszej działalności funkcjonuje Poradnia Okulistyczna, Oddział Okulistyczny z blokiem operacyjnym oraz Salon Optyczny. Przyjmujemy równolegle pacjentów prywatnych w ramach usług komercyjnych oraz pacjentów skierowanych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Profesjonalna obsługa

Jesteśmy świadomi, że każda procedura medyczna może wiązać się z pewnym stresem, dlatego skupiamy się również na stworzeniu właściwych, przyjaznych warunków zarówno podczas jednej konsultacji, jak i operacji.

Co nas wyróżnia?

Stawiamy na ciągły rozwój, co przejawia się nie tylko w zakupie innowacyjnego sprzętu czy poszerzeniu zakresu naszej oferty o nowe usługi. Zmieniamy się również dla naszych pacjentów, czego dowodem są nowoczesne udogodnienia (m.in. w ramach e-rejestracji czy e-sklepu), jak i poczynione w ostatnim czasie zmiany (m.in. w obrębie nazwy, logo, jak również samych pomieszczeń).

plastyka powiek kraków

Plastyka powiek w Krakowie

Zabieg plastyki powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry z dolnej lub / i górnej powieki. Dzięki blepharoplastyce uzyskujemy efekt wizualnego powiększenia i odmłodzenia oka.

Więcej

Pomoce optyczne

W naszej Poradni Okulistycznej oraz w Salonie Optycznym służymy fachową poradą w doborze pomocy optycznych.

Więcej

Punkt szczepień

Dajemy Państwu możliwość wykonania szerokiego zakresu szczepień ochronnych – również przeciw COVID-19.

Więcej
ortokorekcja kraków

Ortokorekcja

Okrokorekcja umożliwia korygowania wady wzroku (krótkowzroczności i astygmatyzmu) przy pomocy specjalnie zaprojektowanych twardych soczewek.

Więcej