Poradnia okulistyczna

Prawidłowa diagnostyka pozwala na wykrycie wady czy schorzenia oczu w odpowiednim czasie, a co za tym idzie na zaplanowanie najlepszej drogi leczenia. W Poradni Okulistycznej DELAVI w Krakowie dysponujemy 4 gabinetami okulistycznymi, które zostały wyposażone w najwyższej klasy sprzęt do badania wzroku. Dzięki temu cały proces jest bezbolesny oraz pozwala prawidłowo ocenić stopień zaawansowania wady czy choroby. Mając na względzie dobro naszych pacjentów, postawiliśmy sobie za cel, aby w miarę możliwości zostali oni dokładnie zdiagnozowani w trakcie jednej wizyty, a tym samym mogli jak najszybciej podjąć leczenie. Dzięki temu będzie ono bardziej skuteczne, co zagwarantuje szybszy powrót do normalnego, codziennego życia.

Jakim sprzętem dysponujemy?

W naszej specjalistycznej poradni okulistycznej stawiamy na szybkość i dokładność diagnostyki. W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny, pozwalający nam na przeprowadzanie kompleksowych badań wzroku dla naszych pacjentów. Nowoczesna, wykorzystywana przez nas aparatura jest również bezpieczna i oraz pozwala na zrealizowanie badań w sposób komfortowy i maksymalnie wygodny dla pacjentów. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem, zaś nasza poradnia okulistyczna w Krakowie należy do polecanych.

Leczenie w Poradni Okulistycznej DELAVI

Szeroki zakres usług to jeden z wyróżników naszej poradni okulistycznej w Krakowie.
Diagnozujemy więc i leczymy takie choroby jak między innymi: jaskra czy oraz zwyrodnienie plamki żółtej. Przeprowadzane badania diagnostyczne wzroku mają na celu jak najszybciej rozpocząć proces leczenia, który jest ważny dla jego skuteczności. Laserowa korekcja wzroku to jedna z domen naszej placówki. Z takiej usługi korzysta coraz więcej osób, które tym samym mają szansę ostrego widzenia, bez konieczności noszenia soczewek kontaktowych oraz okularów. Bardzo dobrze rozwiniętą gałęzią jest również chirurgia zaćmy. Operujemy Pacjentów najnowocześniejszym sprzętem, dbając o ich bezpieczeństwo. Szeroki wachlarz soczewek, które oferujemy do wszczepienia podczas zabiegu, daje wiele możliwości poprawy komfortu życia.

Kiedy zgłosić się do poradni okulistycznej DELAVI?

Oferta DELAVI to pomoc dla każdej osoby, która ma problemy ze wzrokiem oraz potrzebuje kompleksowej i profesjonalnie przeprowadzonej diagnostyki. To także oferta dla osób niezależnie od ich wieku. Na pomoc mogą liczyć więc nie tylko osoby dorosłe i seniorzy, ale również opiekunowie z dziećmi, którym oferujemy empatyczne oraz maksymalnie bezstresowe dla małego pacjenta podejście.

DELAVI to także szpital okulistyczny. Wykonujemy więc szereg specjalistycznych zabiegów dla pacjentów z wadami i chorobami narządu wzroku. Wszystko to dzięki nowoczesnemu blokowi operacyjnemu, na który składają się trzy sale operacyjne wyposażone w sprzęt najnowszej generacji.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług Poradni Okulistycznej DELAVI w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, z przyjemnością podamy szczegóły związane z wykonywanymi przez nas usługami, a także odpowiemy na wszelkie pytania związane z ofertą.

plastyka powiek kraków

Plastyka powiek w Krakowie

Zabieg plastyki powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry z dolnej lub / i górnej powieki. Dzięki blepharoplastyce uzyskujemy efekt wizualnego powiększenia i odmłodzenia oka.

Więcej

Pomoce optyczne

W naszej Poradni Okulistycznej oraz w Salonie Optycznym służymy fachową poradą w doborze pomocy optycznych.

Więcej

Punkt szczepień

Dajemy Państwu możliwość wykonania szerokiego zakresu szczepień ochronnych – również przeciw COVID-19.

Więcej
ortokorekcja kraków

Ortokorekcja

Okrokorekcja umożliwia korygowania wady wzroku (krótkowzroczności i astygmatyzmu) przy pomocy specjalnie zaprojektowanych twardych soczewek.

Więcej