Możliwość płatności na raty w Delavi z MediRaty

|

Jak działają MediRaty w Delavi?
0
(0)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie możliwości rozłożenia płatności za usługi na raty. W tym celu podjęliśmy współpracę z MediRaty. To platforma pozwalająca na uniknięcie wysokiego, jednorazowego obciążenia spowodowanego przeprowadzeniem na przykład zabiegu okulistycznego i rozłożenie płatności na dopasowane do potrzeb kwoty ratalne. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zdecydować się na zabieg znacznie wcześniej niż pozwoliłby na to nasz portfel.

Jak dokładnie działają MediRaty w Delavi?

Procedura składa się z 3 prostych kroków.

  1. Sprawdzenie zdolności kredytowej

Podobnie jak w przypadku pożyczki bankowej, MediRaty sprawdza zdolność kredytową osoby wnioskującej o przyznanie finansowania leczenia. Proces ten zajmuje zwykle kilka minut i wymaga tylko niezbędnego minimum formalności. Zazwyczaj wymagany jest więc dowód osobisty, a także historia z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Pozwoli to potwierdzić, że pacjent posiada środki na spłatę rat.

  1. Podpisanie Umowy ratalnej w obecności kuriera

Jeśli warunki zostaną zaakceptowane, to drugi krok obejmuje podpisanie umowy. Dla wygody pacjenta dzieje się to u niego w domu w obecności kuriera.

  1. Rozpoczęcie procedury medycznej

Kolejny krok to podjęcie ustalonego planu leczenia w Delavi. Natomiast LM PAY S.A., czyli właściciel MediRaty opłaca koszty takiej procedury bezpośrednio na rachunek naszej placówki.

Na jakie zabiegi można uzyskać finansowanie?

W tym przypadku nie ma ograniczeń i MediRaty pozwala na sfinansowanie w Delavi wszelkiego rodzaju usług, które pozwolą przywrócić komfort widzenia. Finansowanie może więc obejmować nie tylko bardziej skomplikowany zabieg, ale też koszty zakupu okularów oraz innych procedur medycznych, na które aktualnie nie mamy wolnych środków. Kwota, którą można uzyskać to od 100 zł do nawet 30 tys. złotych, w zależności od aktualnych potrzeb.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak skorzystać z MediRat w ramach usług kliniki okulistycznej Delavi, to serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie przekażemy szczegóły i wyjaśnimy szerzej, w taki sposób z nich skorzystać. Cieszymy się, że możemy dla Państwa pośredniczyć w uzyskaniu funduszy na nasze usługi

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Prześlij ocenę

Bądź pierwszym, który oceni ten post.